Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Od kilku dni policjanci poszukują zaginionego częstochowianina Sebastiana Kijak, który od 03 listopada wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił.

Od kilku dni policjanci poszukują zaginionego częstochowianina Sebastiana Kijak, który od 03 listopada wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił. Rysopis mężczyzny: 182 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie szpakowate. Ubrany w sportową czarną kurtkę z kapturem, czarne jeansy, buty typu pantofle koloru piaskowego, zapinane na rzepy. Posiada ze sobą telefon komórkowy marki LG.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub widziały go po opuszczeniu przez niego miejsca zamieszkania proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji V w Częstochowie lub najbliższą jednostką Policji bądź pod numerem telefonu 34 369 05 00 lub 34 369 12 66.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.