Częstochowski policjant wracając po służbie do domu zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 40-latek, poszukiwany był w celu ustalenia miejsca pobytu.

W czwartek po południu policjant z wydziału kryminalnego częstochowskiej "jedynki", wracając po służbie samochodem do domu, zauważył stojącego na chodniku mężczyznę. Stróż prawa, który na co dzień zajmuje się sprawami kryminalnymi, wiedział, że ukrywa się on przed wymiarem sprawiedliwości, a sąd wydał za nim zarządzenie zatrzymania na 48h w celu ustalenia jego pobytu. Policjant zaparkował samochód, powiadomił oficera dyżurnego i zatrzymał poszukiwanego. W trakcie na miejsce przybyli umundurowani funkjconariusze. 40-latek trafił do policyjnej celi. Jak się okazało poszukiwany był on od 1,5 roku.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.