Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Już po raz kolejny policjanci z Częstochowy zostali zaproszeni przez Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie do udziału obchodach „Dnia bezpieczeństwa”. Dzieci przygotowały ciekawy program artystyczny, a st. asp. Marcin Machnik i st. sierż. Beata Witos w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” przeprowadzili prelekcję o właściwym zachowaniu najmłodszych w domu, szkole, w ruchu drogowym i podczas codziennych zabaw.

Dzisiaj szkoła podstawowa w Brzyszowie obchodziła „Dzień bezpieczeństwa”. Nie zabrakło na nim także policjantów, którzy wygłosili dla dzieci pogadanki o tym co należy robić, aby być bezpiecznym poruszając się po drodze, podczas korzystania z internetu, jak reagować i do kogo zwrócić się o pomoc, gdy dzieje się coś złego oraz dlaczego nie można przyjmować prezentów i wsiadać do samochodu obcej osoby. Po wysłuchaniu tych i wielu innych cennych wskazówek dzieci zaprezentowały przygotowany przez siebie program artystyczny, którego tematyka również nawiązywała do bezpieczeństwa najmłodszych.

Akcja informacyjno-edukacyjna „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o uczniach szkół podstawowych. Jest ona elementem kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży od września czuwa większa ilość śląskich policjantów, którzy nie tylko przypominają najmłodszym obowiązujące przepisy, ale i udzielają ważnych rad.

  • Dzień bezpieczeństwa w Brzyszowie.
  • Dzień bezpieczeństwa w Brzyszowie.
  • Dzień bezpieczeństwa w Brzyszowie.
  • Dzień bezpieczeństwa w Brzyszowie.
  • Dzień bezpieczeństwa w Brzyszowie.
  • Podziękowania dla policjantów.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
pobierz film - 16.03 MB

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.