Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Policjanci z Częstochowy zwalczający przestępczość przeciwko mieniu przejęli 89 butelek alkoholu bez polskich znaków akcyzy i zatrzymali dwóch mężczyzn - mieszkańców Grudziądza. Nielegalny towar miał być sprzedawany na jednym z targowisk miejskich. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty oznaczania i przechowywania wyrobów akcyzowych.

Policjanci z Częstochowy postanowili sprawdzić informację z której wynikało, że na jednym z targowisk miejskich dwóch mężczyzn ma oferować do sprzedaży alkohol niewiadomego pochodzenia, opatrzony w etykiety z nazwą znanego producenta. Policjanci pojechali na miejsce. W torbach podróżnych dwóch mieszkańców Grudziądza mundurowi odnaleźli 89 butelek alkoholu z podrobionymi znakami akcyzy - łącznie prawie 65 litrów. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 39 i 40 lat, którzy usłyszeli już zarzuty oznaczania wyrobów akcyzowych i przechowywania napojów alkoholowych bez znaków akcyzy. Śledczy ustalają teraz szczegóły sprawy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.