Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Od kilku dni policjanci poszukują zaginionego częstochowianina Janusza Kaczyńskiego, który od 29 października wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił.

Od kilku dni policjanci poszukują zaginionego częstochowianina Janusza Kaczyńskiego, który od 29 października wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił. Ostatni raz ubrany był w koszulę z krótkim rękawem koloru zielonego, kurtkę przeciwdeszczową koloru niebieskiego z białym paskiem po lewej stronie oraz spodnie jeansowe koloru niebieskiego. Na co dzień nosi okulary korekcyjne. Wzrost około 166cm, waga około 60-65kg, włosy krótkie koloru ciemnego, widoczne zakola, głowa przechylona na prawo. Zaginiony ma problemy ze zdrowiem psychicznym, może mieć zaniki pamięci.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub widziały go po opuszczeniu przez niego miejsca zamieszkania proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji V w Częstochowie lub najbliższą jednostką Policji bądź pod numerem telefonu 34 369 05 00 lub 34 369 12 66.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.