Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

W ręce policjantów z częstochowskiego wydziału ruchu drogowego wpadł 66-latek, który wjechał samochodem do rowu. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że na jego koncie znajduje się już 5 sądowych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych za wcześniejszą jazdę po pijanemu.

Oficer dyżurny z komisariatu w Kłomnicach otrzymał zgłoszenie od przypadkowego świadka, który zauważył w rowie samochód. Na miejsce pojechali policjanci z częstochowskiej drogówki. Jak ustalili mundurowi, 66-latek stracił panowanie nad pojazdem najprawdopodobniej z powodu wypitego wcześniej alkoholu. Badanie wykazało bowiem w jego organizmie ponad 2 promile. Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że mężczyzna dożywotnio nie powinien wsiadać za kierownicę, gdyż już wcześniej skazywany był przez sąd za jazdę po pijanemu i posiadał 5 zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dzisiaj usłyszał zarzut. Szczegóły sprawy wyjaśniają policjanci z Kłomnic. O dalszym losie podejrzanego zadecyduje teraz prokurator.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.