Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 2 grudnia 2017 roku zmarł nasz Kolega i oddany Policjant st. asp. Adam Pichita z Komisariatu Policji III w Częstochowie. W kwietniu skończył 41 lat. Odchodząc tak wcześnie pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów.

Starszy aspirant Adam Pichita służbę w Policji rozpoczął 12 lat temu. Przez ten czas dał się poznać jako wzorowy, odpowiedzialny i sumienny Policjant oraz wspaniały Kolega. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Kierownika Rewiru Dzielnicowych w Komisariacie Policji III w Częstochowie. Jego śmierć jest ogromnym ciosem dla kochających Go najbliższych oraz wszystkich tych, którzy Go znali i cenili...

Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, policjanci i pracownicy Policji garnizonu częstochowskiego łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek 8 grudnia 2017 roku o godz. 13.00 w Parafii Św. Andrzeja Boboli w Myszkowie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.