Policjantka z Częstochowy odwiedziła przedszkolaków w Hutkach, aby porozmawiać o bezpieczeństwie, przekazać podstawowe zasady właściwych zachowań na drodze, w domu i podczas zabaw w czasie wolnym. Na koniec maluchy otrzymały od policjantki odblaski.

St. sierż. Beata Witos z wydziału ruchu drogowego w Częstochowie odwiedziła najmłodszych wychowanków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Hutkach, aby wygłosić prelekcję o bezpieczeństwie. Dzieci dowiedziały się między innymi co należy robić, aby czuć się bezpiecznie na drodze i być dobrze widocznym dla innych użytkowników ruchu drogowego. Nie zabrakło też wskazówek o bezpieczeństwie w domu i podczas zabaw. Na koniec spotkania maluchy otrzymały odblaskowe kamizelki oraz kolorowanki. 

  • Pogadanka w Hutkach.
  • Pogadanka w Hutkach.
  • Pogadanka w Hutkach.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.