W piątek na częstochowskich drogach policjanci przeprowadzili akcję „Nie dla prędkości”. Mundurowi mierzyli prędkość samochodów przy pomocy ręcznych mierników oraz z wykorzystaniem radiowozu z wideorejestratorem. Aż 67 kierowców jechało niezgodnie z obowiązującym ograniczeniem prędkości.

Policyjna akcja kontroli prędkości trwała w piątek od godziny 6 do 14. Mundurowi prowadzili pomiary kaskadowo, a dodatkowo wspomagali ich policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem. Policjanci ujawnili 67 wykroczeń dotyczących przekroczenia prędkości.

Nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni wszystkich uczestników ruchu, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.


Komentarze  
0 #1 edison 2018-03-13 22:10
tym 67 kierowcom zabrakło Yanosika w samochodzie...
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.