Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Już po raz kolejny policjantka z częstochowskiej drogówki w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie przeprowadziła prelekcję dla najmłodszych na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze. St. sierż. Beata Witos opowiedziała dzieciom jak przestrzeganie zasad ruchu drogowego wpływa na poprawę bezpieczeństwa.

Spotkanie z najmłodszymi odbyło się pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny”. Dzięki prelekcji o bezpieczeństwie maluchy dowiedziały się między innymi jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, którą stroną drogi się poruszać, gdy nie ma chodnika oraz dlaczego warto nosić odblaski. Jak zwykle największą atrakcją było spotkanie ze Sznupkiem – maskotką śląskiej policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.