Klub Honorowych Dawców Krwi PCK KMP w Częstochowie w dniach od 23 października do 15 grudnia 2017 r. prowadzi kolejną charytatywną akcję. Organizatorzy zachęcają do oddawania krwi w punktach krwiodawstwa. Przy okazji prowadzą też dobrowolną zbiórkę czekolad oraz artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci.

Akcja zainicjowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK KMP w Częstochowie ma na celu wspieranie i propagowanie honorowego oddawania krwi oraz budowanie pozytywnego wizerunku służb mundurowych.

Wszyscy chętni do udzielenia pomocy, w tym przyłączenia się do zbiórki czekolad oraz artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci proszeni są o kontakt z prezesem klubu - Kamilem Sowińskim tel. 665 733 607. Pytania można też kierować na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.