Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Trwa honorowa zbiórka krwi prowadzona w ramach ogólnopolskiej akcji "SpoKREWnieni służbą". Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w działania. Do godziny 14.00 przed głównym wejściem do Komendy Miejskiej Policji ustawiony jest Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Krew można oddać do godziny 14.00 przed głównym wejściem do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, ul. Popiełuszki 5. Dla pierwszych 20 osób członkowie Policyjnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK KMP w Częstochowie przygotowali pamiątkowe upominki.

W związku z przebiegiem akcji Policyjny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK KMP w Częstochowie prowadzi też dobrowolną zbiórkę czekolad dla potrzebujących dzieci. Słodycze będą przyjmowane w dniach 1 – 23 marca 2018 r., od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 w pokoju nr 6 w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie, ul. Popiełuszki 5.

Każda osoba chętna do zostania członkiem Policyjnego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK KMP w Częstochowie (nie tylko funkcjonariusze) proszona jest o kontakt pod nr telefonu (34) 369 1336.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.