Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Policjanci z Częstochowy ustalają szczegóły wypadku, do którego doszło w jednym z zakładów produkcyjnych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do poparzenia kwasem doszło przy przepompowywaniu go z jednego zbiornika do drugiego. W wyniku poniesionych obrażeń 30-letni pracownik zmarł w szpitalu. 37-latek i 54-latek pozostali na leczeniu.

Wczoraj późnym popołudniem oficer dyżurny z komisariatu V w Częstochowie otrzymał zgłoszenie wypadku w pracy, do którego doszło w jednym z zakładów produkcyjnych na terenie Częstochowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń trzech pracowników zostało poparzonych kwasem, używanym w fabryce. Podczas przepompowywania go, jeden ze zbiorników uległ rozerwaniu. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z rannych, 30-latek, zmarł, 37-latek i 54-latek są nadal szpitalu.

Na miejscu wypadku był prokurator i przedstawiciel inspekcji pracy. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tej tragedii.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.