Policjanci z Kłomnic zatrzymali 41-latka podejrzanego o znęcanie się nad żoną i nastoletnimi dziećmi. Mężczyźnie zarzuca się, że znęcał się nad rodziną psychicznie i fizycznie, wszczynał awantury, używał przemocy, a nawet wykorzystywał przy tym kabel od ładowarki do laptopa. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Częstochowie zadecydował o objęciu podejrzanego dozorem oraz nakazał mu opuścić zajmowane dotąd mieszkanie.

Kilka dni temu oficer dyżurny z Kłomnic otrzymał zgłoszenie interwencji domowej w pobliskiej miejscowości. Jak ustalili policjanci 41-latek będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której był agresywny i uderzył żonę kablem od laptopa. Mężczyzna został zatrzymany, badanie wykazało w jego organizmie przeszło 2,5 promila alkoholu. Z zebranego materiału dowodowego wynika, że do przemocy w tej rodzinie mogło już dochodzić nawet od 3 lat. Po wytrzeźwieniu 41-latek usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Częstochowie zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i dwojgiem nastoletnich dzieci. Mężczyzna objęty też został policyjnym dozorem oraz musi opuścić zajmowane z pokrzywdzonymi mieszkanie. Szczegóły sprawy ustalają policjanci z Kłomnic.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.