Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

W Komisariacie Policji w Poczesnej odbyła się narada przedstawicieli instytucji powołanych do niesienia pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem. W spotkaniu uczestniczyli policjanci oraz członkowie zespołów interdyscyplinarnych działających na terenie gmin Starcza, Poczesna i Kamienica Polska.

Kierownictwo oraz dzielnicowi z komisariatu w Poczesnej, a także koordynator procedury „Niebieska Karta” z KMP w Częstochowie spotkali się z przedstawicielami zespołów interdyscyplinarnych, aby wypracować optymalne rozwiązania na rzecz właściwej realizacji ustawowych zadań w obszarze przemocy w rodzinie, jak również w celu ujednolicenia realizacji procedury „Niebieskiej Karty”. Uczestnicy debaty zdefiniowali i omówili najczęstsze problemy, z którymi spotykają się podczas codziennej pracy. Wszystko po to, aby jeszcze skuteczniej nieść pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

  • Debata w Poczesnej.
  • Debata w Poczesnej.
  • Debata w Poczesnej.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.