Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Kryminalni z Kłomnic zatrzymali 23-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała i groźby karalne kierowane pod adresem znajomego z tej samej miejscowości. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna zaatakował pokrzywdzonego butelką po piwie, rozbijając mu ją na głowie. Dodatkowo groził mu przy tym pozbawieniem życia.

W miniony weekend policjanci z komisariatu w Kłomnicach otrzymali informację, z której wynikało, że jeden z mieszkańców gminy Mstów został dotkliwie pobity. Jak ustalili śledczy, pokrzywdzony zamykał bramę na swoją posesję i wtedy został zaatakowany przez mieszkańca tej samej miejscowości. Powodem były drobne nieporozumienia, do których doszło wcześniej między mężczyznami. Zatrzymany 23-latek jest podejrzany o to, że uderzył swoją ofiarę kilkukrotnie butelką po piwie w głowę i wypowiadał przy tym groźby karalne. Na szczęście na miejsce szybko wezwane zostało pogotowie. Poszkodowany po opatrzeniu ran wrócił do domu, a agresor trafił do policyjnej celi. Kryminalni z Kłomnic przedstawili mu zarzuty uszkodzenia ciała i gróźb karalnych. Wspólnie z prokuratorem z Prokuratury Rejonowej w Częstochowie ustalają szczegóły sprawy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.