Od jutra podinsp. Joanna Lazar przechodzi do Komendy Głównej Policji. W Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie pełniła ostatnio funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji, jednak dużo bardziej kojarzona jest z zajmowanym przez nią przez 12 lat stanowiskiem oficera prasowego. Gratulujemy awansu i życzymy samych sukcesów!

Podinspektor Joanna Lazar służbę w policji rozpoczęła w 1991 roku w wydziale dochodzeniowo-śledczym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu. W 1995 roku przeniosła się do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, gdzie pracowała w wydziale ruchu drogowego. Od 2004 roku pełniła funkcję oficera prasowego częstochowskiej Policji. W 2016 roku awansowała natomiast na stanowisko naczelnika wydziału prewencji. Z dniem 1 grudnia 2017 roku obejmie stanowisko radcy w Gabinecie Komendanta Głównego Policji.

Gratulujemy awansu oraz życzymy samych sukcesów w nowej jednostce!

Na stanowisku naczelnika wydziału prewencji podinsp. Joannę Lazar zastąpił nadkom. Artur Włodarski, który wcześniej kierował Zespołem Kontroli Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Podkom. Jacek Zieliński pełni natomiast obowiązki na stanowisku zastępcy naczelnika. Wcześniej kierował Zespołem ds. Informacji Niejawnych w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.