Już w najbliższy wtorek (27 marca) reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Śląskim w Chorzowie w towarzyskim meczu z Koreą Południową. Specjalnie dla wszystkich kibiców, opracowane zostało podręczne kompendium. Znajdziecie w nim Państwo wszelkie niezbędne informacje, które pomogą sprawnie dotrzeć na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania z asystenta.


Szczegółowe informacje o utrudnieniach, których tego dnia należy spodziewać się na drogach, znajdziecie Państwo >>TUTAJ<<.
 

Przypominamy także, że w dniu meczu, od godziny 9.00 do 21.00 uruchomiona zostanie specjalna infolinia, pod którą będzie można uzyskać informacje o bieżącej sytuacji na drogach oraz sposobie dojazdu na stadion. Numer telefonu: 


(32) 200-11-11
 

Załączniki do strony


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.