Policjanci z referatu do walki z przestępczością narkotykową częstochowskiej komendy zatrzymali 25-latka, podejrzanego o udzielanie marihuany, uprawę i wywarzanie oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków. Śledczy znaleźli u niego w samochodzie i mieszkaniu przeszło 350 g marihuany, metaamfetaminę, amfetaminę i haszysz oraz urządzenia do uprawy konopi. Sąd zadecydował o umieszczeniu podejrzanego na najbliższe 3 miesiące w areszcie.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w częstochowskiej komendzie wpadli kilka dni temu na trop 25-latka, który miał posiadać środki odurzające. Podczas kontroli jego pojazdu, śledczy znaleźli zapakowane w foliowe woreczki zielony susz i biały proszek. Wykonane testy wykazały, że to marihuana i amfetamina. W mieszkaniu zatrzymanego 25-latka funkcjonariusze odkryli z kolei 5 krzaków konopi i sprzęt potrzebny do ich uprawy, w tym wentylatory, lampę i termostat. W toku wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 350 g marihuany, amfetaminę, metaamfetaminę, haszysz i sporą ilość gotówki. Stróże prawa ustalili też, że podejrzany miał kilkukrotnie udzielać narkotyków swojej znajomej.

Dzisiaj 25-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ, gdzie usłyszał zarzuty posiadania, nielegalnej uprawy i wytwarzania oraz udzielania innym narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt.

  • Zabezpieczone narkotyki.
  • Zabezpieczone narkotyki.
  • Zabezpieczone narkotyki.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.