Policjanci z komisariatu II w Częstochowie zatrzymali 2 młodych mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju. Sprawcy napadli na 21-letniego częstochowianina, którego pobili i okradli. Ich łupem padły pieniądze i telefon. Na wniosek częstochowskich stróżów prawa i prokuratora sąd zastosował wobec 1 z podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Do zdarzenia doszło późnym popołudniem w dniu 27 stycznia. Jak ustalili policjanci pokrzywdzony spotkał się ze swoim znajomym. W pewnej chwili na miejsce podjechał samochód z którego wyszedł drugi ze sprawców. Razem zaczęli bić i kopać 21 -latka po całym ciele, a następnie dokonali zaboru pieniedzy oraz telefonu komórkowego.

Śledczy z komisariatu II w wyniku intensywnych działań, już po kilku dniach ustalili tożsamość podejrzanych. Obaj to mieszkańcy Częstochowy, w wieku 21 i 18 lat. Niektórzy są już znani stróżom prawa z kryminalnej przeszłości. Zebrany materiał dowodowy, pozwolił na postawienie zarzutów obu sprawcom. Sąd zadecydował o umieszczeniu jednego z podejrzanych na najbliższe 3 miesiące w areszcie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl