Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Komisariat II Policji w Częstochowie prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym Kacprem Rengiem z Częstochowy, który wyszedł z domu 18 października 2021 roku około godziny 8.00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był tego dnia w Częstochowie przy ulicy Kolorowej. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Zaginiony był widziany po raz ostatni w dniu 18 października 2021 roku około godziny 8.10 w Częstochowie przy ulicy Kolorowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mógł się udać w rejon ulicy Świętego Augustyna, świętej Barbary i świętego Jacka w Częstochowie.

Rysopis zaginionego: około 180 centymetrów wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie w kolorze ciemny blond, oczy koloru niebieskiego.

Brak cech charakterystycznych.

Ubiór zaginionego: ubrany w szare buty sportowe (prawdopodobnie z napisem NIKE), zielone spodnie typu Jogger, czarna bluza/kurtka gruba z barankiem pod spodem, niebieski plecak z napisem ADIDAS, prawdopodobnie czarny komin, czarna czapka materiałowa z napisem "BEZIMIENNI".

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem II Policji w Częstochowie - telefon 47 85 812 11 lub Komendą Miejską Policji w Częstochowie - telefon 47 85 812 55, albo z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.