Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zadanie jest proste wystarczy zrobić 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby, które mają 48 godzin na wykonanie zadania. Chcąc wesprzeć leczenie chłopca do akcji włączyli się też częstochowscy funkcjonariusze.

Do wzięcia udziału w akcji Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie nominowała pobliska jednostka Komenda Powiatowa Policji w Częstochowie oraz Starosta częstochowski. Jako strażacy wielokrotnie ratujemy życie i zdrowie ludziom także i tym razem nie będziemy obojętni a i Święty Florian się do nas przyłączył opadami deszczu co widać na załączonym filmie.

Zadanie zostało przez nas wykonane a dodatkowo konto chorego Wojtusia zasilą datki zebrane przez funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

 

Nasza Komenda  do dalszej zabawy nominowała:

Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku oraz

Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie.

 

 

Mamy nadzieję, że jak najszybciej uda się zebrać potrzebną na leczenie kwotę. Wojtuś, strażacy KM PSP Częstochowa z Tobą - bądź silny !!!!

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR1CB5jQic2m7tYGugdrWLcbLpX4jm2xQI4IDbx-B6BU1hUw6V1yKK0TBfg