Kryminalni z Komisariatu Policji VI w Częstochowie publikują portret pamięciowy sprawcy kradzieży z włamaniem do mieszkania, do którego doszło w dniu 25 listopada 2019 roku w Częstochowie przy ul. Żareckiej. Osoby, posiadające istotne dla sprawy informacje lub które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia prosimy o zgłaszanie się na policję.

Jak ustalili policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VI w Częstochowie 25 listopada 2019 roku pomiędzy godziną 12.00 a 13.30 n/n sprawcy wykorzystując nieobecność domowników, po uprzednim otwarciu drzwi wejściowych do mieszkania w jednym z bloków przy ul. Żareckiej w Częstochowie dokonali kradzieży pieniędzy na szkodę właścicieli. W toku prowadzonego postępowania sporządzony został portret pamięciowy jednego ze sprawców.

Osoby mogące rozpoznać widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu VI Policji w Częstochowie tel. (34) 369 1625/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji - telefony 997, 112.

Prowadzący postępowanie sierż.szt. Piotr Mazur. Zapewniamy anonimowość.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.