Wejściówki można kupować przez aplikację Going., choć nadal będą dostępne także w siedzibie Ośrodka – to dla tych, którzy preferują tradycyjną formę sprzedaży. Najbliższa ,,biletowana” propozycja to koncert Moniki Lidke w ramach ,,JAZZtochowy" 30 kwietnia.  

Wokalistka Monika Lidke pochodzi z Lubina na Dolnym Śląsku, a obecnie mieszka w Londynie. Nie tylko śpiewa, ale również komponuje i pisze teksty. Łączy jazz i folk z francuskimi, polskimi i latynoamerykańskimi akcentami. W 2017 roku ukazała się jej płyta „Gdyby każdy z nas…”, na której można też usłyszeć Dorotę Miśkiewicz, Annę Jurksztowicz i Krzysztofa Napiórkowskiego.

Podczas koncertu z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu na scenie OPK przy ul. Dąbrowskiego 1 Monika Lidke zaśpiewa w towarzystwie grupy Vadomaya Collective, w składzie: Jan Freicher (instrumenty klawiszowe, wibrafon), Marcin Grabowski (kontrabas, bas), Waldemar Franczyk (perkusja) oraz Szymon Łukowski (saksofony, klarnet).

Bilety dostępne są w następujących cenach: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu) oraz 100 zł (pakiet 4 biletów w przedsprzedaży). Poprzez aplikację Going. można je nabyć TUTAJ.
 


na podst. informacji z OPK ,,Gaude Mater”, Marcin Breczko