Będzie czynna codziennie w godz. 10.00 – 20.00 na terenie Miejskich Kortów Tenisowych przy ul. 3 Maja 1. Korzystanie ze ślizgawki i szatni jest bezpłatne.

Ślizgawka będzie zlokalizowana na terenie Miejskich Kortów Tenisowych już drugi rok z rzędu.

Ślizgawka oraz szatnia już tradycyjnie są bezpłatne. Na miejscu czynna będzie też wypożyczalnia łyżew w cenie 5 zł za godzinę od pary łyżew (3,50 zł dla posiadaczy kart „Częstochowski senior”, „Rodzina+” lub „Karty Dużej Rodziny”). W wypożyczalni dostępnych jest ponad 90 par łyżew w różnych rozmiarach. Najmłodsi skorzystają także bezpłatnie z kasków ochronnych oraz pingwinków pomagających w jeździe.

O wszelkich przerwach w funkcjonowaniu obiektu (np. w związku z warunkami atmosferycznymi) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie informować na bieżąco na stronie internetowej www.mosir.pl  Również pod tym adresem można znaleźć wszelkie szczegóły na temat funkcjonowania Miejskiej Ślizgawki (m.in. cennik czy zasady naliczania opłat).


na podst. informacji z MOSiR, mb
 


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież