Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Policjanci z komisariatu III w Częstochowie poszukują sprawców i świadków pobicia, do którego doszło 15 października br. w lokalu gastronomicznym na terenie dzielnicy Tysiąclecie. Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna w jasnej bluzie i towarzysząca mu kobieta zaatakowali jednego z klientów. Osoby mogące pomóc w identyfikacji pary prosimy o kontakt z policją.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z wydziału kryminalnego komisariatu III w Częstochowie wynika, że w nocy z 14 na 15 października br., mężczyzna w jasnej bluzie, widoczny na nagraniu z monitoringu oraz i towarzysząca mu kobieta zaatakowali jednego z klientów lokalu gastronomicznego w częstochowskiej dzielnicy Tysiąclecie. Pokrzywdzony był bity pięściami i kopany. Na szczęście pokrzywdzony nie doznał poważnych obrażeń ciała. W toku wykonywanych czynności śledczy ustalili, że mężczyzna w jasnej bluzie, oprócz polskiego, posługiwał się najprawdopodobniej językiem rosyjskim. Miał też tatuaże na klatce piersiowej. Kobieta i mężczyzna weszli do lokalu z psem średniej wielkości.

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznych na zdjęciach: mężczyznę w jasnej bluzie i kobietę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu III Policji w Częstochowie tel. (34) 369 1523/ 1511/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji - telefony 997, 112.

Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież