W najbliższych dniach na niektórych częstochowskich drogach mogą występować utrudnienia w ruchu. Dotyczą one ulic: al. Jana Pawła II, Korkowej oraz Szczytowej.

ALEJA JANA PAWŁA II

5 listopada rozpoczęła się budowa ścieżki rowerowej w alei Jana Pawła II na odcinku od ul. Wilsona do Alei Armii Krajowej. Roboty, oprócz budowy samej ścieżki i chodnika, obejmują przebudowę zatoki autobusowej. W związku z prowadzonymi pracami utrudnienia wystepują na jezdni w kierunku Ronda Trzech Krzyży.

KORKOWA

Również od 5 listopada zamknięta jest ulica Korkowa, na odcinku od ul. Grzybowskiej do ul. Kusocińskiego. Utrudnienia związane są z przebudową ulicy.

SZCZYTOWA

7 listopada rozpoczęły się prace związane z przebudową chodnika na ul. Szczytowej. Zakres robót obejmuje wykonanie obustronnego chodnika wraz z wjazdami. Ulica Szczytowa pozostanie zamknięta dla ruchu kołowego na czas prowadzenia robót (zgodnie z projektem czasowej organizacji ruchu).


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.