Częstochowską komendę odwiedził wczoraj wyjątkowy gość. 22-letni Patryk jest zafascynowany Policją. Podróżuje po kraju, poznając nie tylko nowe miasta, ale przede wszystkim policjantów. Miłośnik niebieskiego munduru nawiązuje z funkcjonariuszami znajomości, pozostawiając w pamięci ciepłe wspomnienia.

Patryk jest osobą niepełnosprawną, pełną ciepła i pozytywnej energii. Od zawsze zafascynowany był pracą policjantów i od lat, wraz ze swoją mamą, podróżuje po Polsce, odwiedzając kolejne jednostki. Wczoraj przyjechał do Częstochowy, gdzie oczywiście najważniejszym miejscem, które chciał zobaczyć, była Komenda Miejska Policji.

Patryka i jego mamę przyjęła rzeczniczka częstochowskiej Policji podkom. Marta Ladowska, która wręczyła Patrykowi na pamiątkę wizyty drobne upominki.

Życzymy Patrykowi uśmiechu na twarzy i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.