Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Budowa Parku Wodnego zawęzi od 21 sierpnia teren Letniej Pływalni MOSiR przy ul. Dekabrystów, z którego korzystają użytkownicy obiektu. Z basenów będzie można nadal korzystać.   

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie informuje, że z uwagi na planowane 21 sierpnia 2018 r. rozpoczęcie prac związanych z budową Parku Wodnego w bezpośrednim sąsiedztwie Pływalni Letniej przy ul. Dekabrystów 45, ograniczony zostanie teren, z którego dotychczas mogły korzystać osoby znajdujące się na terenie Pływalni.  

Wygrodzona zostanie południowa część obszaru Pływalni z przeznaczeniem pod plac budowy. Niedostępne dla klientów Pływalni będą: boiska do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci oraz znaczna część trawiastego terenu.
W zależności od harmonogramu prac przyjętych przez wykonawcę, trzeba też liczyć się z ruchem pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z placu budowy oraz odgłosami prowadzonych prac.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z rozpoczęciem miejskiej inwestycji, której finalizacja znacząco poszerzy ofertę Częstochowy w zakresie rekreacji wodnej, przepraszamy!

Na podst. inf. MOSiR