Do komisariatu w Blachowni wpłynęło podziękowanie dla dzielnicowego asp. szt. Tomasza Sypuły. Słowa uznania wyraził Polak mieszkający w Zurychu, który miał problem z kontaktem z mężczyzną, od którego kupił na aukcji internetowej znaczek pocztowy. Dzielnicowy bardzo szybko wyjaśnił nieporozumienie. Właściwy znaczek został wysłany, a wszelkie należności uregulowane.

Do komisariatu w Blachowni wpłynął mail od Polaka, przebywającego w Zurychu, który opisał, że kupił od mieszkańca Blachowni kolekcjonerski znaczek pocztowy. Otrzymany towar miał jednak  okazać się niezgodny z opisem, a kontakt ze sprzedającym był utrudniony. Mężczyzna postanowił poprosić o pomoc polską Policję. Dzielnicowy asp. szt. Tomasz Sypuła nawiązał kontakt z mieszkańcem swojego rejonu służbowego, który miał sprzedać znaczek. Sprawa została szybko wyjaśniona, właściwy towar wysłany, a wszelkie należności uregulowane.

Zgłaszający przysłał natomiast podziękowanie za sprawne i szybkie działanie polskiej Policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.