Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Policjanci z komisariatu I w Częstochowie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież i paserstwo. Jak ustalili śledczy, dwóch z nich ukradło sprzęt elektroniczny, a trzeci próbował się go pozbyć, sprzedając w komisie. Ich plany pokrzyżowali kryminalni z częstochowskiej „jedynki”. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty, a przedmioty, które padły łupem złodziei, wrócą wkrótce do właściciela.

Kilka dni temu oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie interwencji w jednym z klubów w centrum miasta. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony nawet nie zauważył, kiedy ktoś ukradł mu z wnętrza plecaka sprzęt elektroniczny o wartości blisko 2 tys. zł, w tym router i konsolę do gier. Następnego dnia śledczy z wydziału kryminalnego wpadli na trop pasera, który próbował pozbyć się skradzionego sprzętu w komisie. W toku wykonywanych czynności stróże prawa ustalili również dwóch podejrzanych o kradzież mężczyzn. Wszyscy zostali zatrzymani, a sprzęt odzyskany podczas przeszukań. Zatrzymani 32-latek i 30-latek usłyszeli już zarzuty kradzieży, z kolei 36-latek paserstwa. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator i sąd.

Śledczy wyjaśniają wszystkie szczegóły sprawy. Po wykonaniu niezbędnych czynności, skradziony sprzęt wróci do właściciela.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.