Policjanci z komisariatu I zatrzymali 19-latka, podejrzanego o usiłowanie kradzieży z włamaniem do samochodu. Śledczy przyłapali mężczyznę na gorącym uczynku, gdy wsiadł już do volkswagena i najprawdopodobniej próbował go odpalić. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

W niedzielę nad ranem oficer dyżurny z komisariatu I otrzymał informację, z której wynikało, że ktoś próbuje włamać się do volkswagena transportera, zaparkowanego przy ulicy Berka Joselewicza. Na miejsce natychmiast pojechali kryminalni, którzy przyłapali 19-latka na gorącym uczynku. Mężczyzna siedział już w środku auta i próbował je najprawdopodobniej odpalić. Został zatrzymany, a wczoraj usłyszał zarzut usiłowania włamania. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje prokurator.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.