Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Częstochowscy policjanci poszukują 16-letniej Alicji Majewska. Ostatni raz widziana była 17 czerwca br. Samowolnie opuściła placówkę opiekuńczą i do chwili obecnej nie powróciła. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, nieletnia ostatni raz widziana była 17 czerwca 2018 roku. Samowolnie opuściła placówkę opiekuńczą, w której przebywała i do tej chwili nie powróciła.

Rysopis zaginionej: wzrost 138 cm, włosy długie, ciemne, brązowe. Ubrana była w białą bluzę z krótkim rękawem, krótkie jeansowe spodenki

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie - telefon (34) 369 12 55, (34) 369 12 80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.