Kryminalni z komisariatu I w Częstochowie zatrzymali 23-latka, podejrzanego o oszustwa finansowe. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od 2017 roku. Był poszukiwany listem gończym. Ma na swoim kryminalnym koncie również kradzież i znęcanie się nad członkiem rodziny. Prosto z policyjnej celi trafił do aresztu śledczego. Ma do odsiadki ponad 3 lata.

W piątek wieczorem śledczy z komisariatu I w Częstochowie patrolując miasto zauważyli w pewnym momencie znanego im z kryminalnej przeszłości 23-latka. Policjanci skojarzyli, że jest on poszukiwany i od blisko 2 lat ukrywa się przed organami ścigania. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że ich przypuszczenia są słuszne. Mężczyzna został zatrzymany. Z ustaleń śledczych wynika, że jest on podejrzany o oszustwa w sektorze finansowym, w tym wyłudzenie kredytów oraz prowadzanie fikcyjnych firm. Zarzuca mu się też kradzież i znęcanie się. Teraz może spędzić w więzieniu ponad 3 lata.

Po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych 23-latek trafił do aresztu śledczego.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.