W dniu dzisiejszym członkowie klubu HDK PCK KMP w Częstochowie, wsparli akcje dnia dziecka, organizowaną przez Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej i zachęcają do udziału w jutrzejszej imprezie.

W dniu dzisiejszym członkowie klubu HDK PCK KMP w Częstochowie, wsparli akcje dnia dziecka, organizowaną przez Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej, która odbędzie się w dniu jutrzejszym tj. 9.06.2018r. w godzinach 10:00-14:00 na terenie Ogrodów Hospicjum w Częstochowie ul. Krakowska 45A.

Nasi klubowicze mł. asp. Tomasz Powązka, asp.szat. Adam Pytlarz oraz st. sierż. Kamil Sowiński z Wydziału Prewencji KMP w Częstochowie, przekazali zebrane w trakcie ostatniej akcji zbiórki krwi zabawki, maskotki oraz słodycze.

Zapraszamy jednocześnie w imieniu własnym oraz organizatorów do udziału w jutrzejszym wydarzeniu. Imprezę uatrakcyjni pokaz tresury psa służbowego przeprowadzony przez mł. asp. Tomasza Powązkę oraz prelekcje przeprowadzone przez policjantki z ruchu drogowego.

Nasz klub został wyróżniony specjalnymi podziękowaniami od Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa za zorganizowanie akcji ,, NASZA KREW- NASZA OJCZYZNA".
Każda osoba chętna do zostania członkiem klubu ( nie tylko funkcjonariusze), może zapisać się oraz uzyskać niezbędne informacje wysyłając wiadomość na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O naszych akcjach na bieżąco informujemy na naszym profilu facebookowym: Klub HDK PCK przy KMP w Częstochowie