Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu I zatrzymali 26-latka, podejrzanego o posiadanie marihuany. Stróże prawa znaleźli u niego w łazience przeszło 34 gramów zielonego suszu. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kryminalni z Komisariatu I w Częstochowie ustalili, że mieszkaniec dzielnicy śródmieście ma posiadać znaczne ilości suszu marihuany. W środku mieszkania, w łazience śledczy znaleźli woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. 26-latek został zatrzymany. Waga wskazała 34,70 gram. Po wykonaniu badań testerem narkotycznym okazało się że jest to marihuana. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania środków odurzajacych. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.