Miasto wystawiło do sprzedaży atrakcyjny kompleks działek o powierzchni ok. 6 tys. m², położonych w  dzielnicy Częstochówka-Parkitka u zbiegu ul. Kujawskiej i Mościckiego.

Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy uzyskaną przez miasto, możliwa jest tam realizacja zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Cena wywoławcza wynosi 3 329 856 zł brutto.

Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się 2 sierpnia o godz. 10.00, a  szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości i przetargu znajdują się w ogłoszeniu przetargowym zamieszczonym na stronie internetowej urzędu pod adresem: http://bip.czestochowa.pl/artykul/2351/1158144/ogloszenie-o-pierwszym-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-sprzedaz-nieruchomosci-stanowiacej-wlasnosc-gminy-miasto-czestochowa


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.