Policjanci z Częstochowy wyjaśniają przyczyny zdarzenia, do którego doszło w Częstochowie na drodze wyjazdowej z miasta. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 54-letni rowerzysta został potrącony przez kierującego fordem focusem. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 17.20 na ulicy Wręczyckiej na drodze wylotowej z Częstochowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że 54-letni rowerzysta próbował przemieścić się z lewej strony drogi na prawą i wtedy został potrącony przez jadącego w stronę Wręczycy Wielkiej forda focusa. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Badanie kierującego fordem wykazało, że był trzeźwy. Śledczy, wspólnie z prokuratorem ustalają szczegóły, przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

  • Wypadek śmiertelny z udziałem rowerzysty
  • Wypadek śmiertelny z udziałem rowerzysty
  • Wypadek śmiertelny z udziałem rowerzysty

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.