Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa
Zapraszamy na  Konferencję „Ekologiczna Zagroda 2018”. Konferencja organizowana jest w nawiązaniu do konkursu „Ekologiczna Zagroda 2018” i  ma na celu propagowanie zasad dobrej praktyki rolniczej, upowszechnianie metod i celów produkcji rolniczej metodami ekologicznymi, a także upowszechnianie celów polityki ekologicznej państwa i lokalnych strategii w zakresie ochrony środowiska.

Konferencja odbędzie się w dwóch terminach 19 czerwca 2018 r. w Zajeździe u Hermanów, przy ul. Kazimierza Wielkiego 9 w Olsztynie oraz 20 czerwca 2018 r. w sali sesyjnej  Starostwa Powiatowego w Częstochowie.
W ramach propagowania konkursu „Ekologiczna Zagroda 2018” odbędą się warsztaty terenowe w trakcie których chcielibyśmy zapoznać zainteresowane osoby tematem odnawialnych źródeł energii.
O terminie warsztatów terenowych poinformujemy podczas konferencji.
 
Zainteresowanych udziałem w konferencji proszę o dostarczenie formularzy  do Starostwa Powiatowego w Częstochowie pocztą, osobiście pok. 215  lub  przesłanie zgłoszeń drogą emailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.