Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Częstochowa

Jest akt oskarżenia przeciwko 43-latkowi podejrzanemu o usiłowanie rozboju na parkingu supermarketu w Częstochowie. Z ustaleń śledczych wynika, że pokrzywdzona w tym zdarzeniu kobieta chciała odjechać autem spod sklepu i wtedy na tylne siedzenie jej auta wsiadł oskarżony, który uderzył ją w głowę i próbował zmusić, aby ruszyła z parkingu. W zatrzymaniu sprawcy pomogli młodzi ludzie.

Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Południe skierowała do Sądu Rejonowego w Częstochowie akt oskarżenia przeciwko 43-letniemu Grzegorzowi G., dotyczący usiłowania rozboju na parkingu supermarketu.

W zatrzymaniu podejrzanego pomogli przypadkowi świadkowie – młodzi ludzie, którzy nie pozostali obojętni na wołanie o pomoc. Komendant Miejski Policji w Częstochowie młodszy inspektor Dariusz Atłasik spotkał się z nimi, aby podziękować za ich ogromną odwagę.
 

Poniżej treść komunikatu rzecznika prasowego prokuratury:


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.